OneContact CC

Ulokowane na infrastrukturze CLUDO Private Cloud, rozwiązanie OneContact CC firmy Collab, przeznaczone jest dla dużych, wielokanałowych, contact center ze znaczącymi potrzebami integracji i dopasowania, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności i ciągłego rozwoju chmury.

Wprowadzenie

OneContact CC firmy Collab to rozwiązanie omni-channel contact center klasy Enterprise, które oferuje intuicyjną i zunifikowaną obsługę interakcji klienta w kanałach głosowych, wideo, czatu, email i mediów społecznościowych: facebook, twitter, whatsapp.

To także ekosystem zintegrowanych rozwiązań wspierających takich jak Quality Monitoring z analizą sentymentu, Workforce Optimization, E-Learning i Grywalizacja.

OneContact jest oferowany przez nas od 5 lat w modelu SaaS i jest używany przez kilkudziesięciu klientów i ponad 3000 konsultantów. 

Wszystkie wdrożenia CLUDO są połączone z dopasowaniem do unikalnych potrzeb klienta oraz zintegrowane z jego systemami transakcyjnymi.  

Oferowane przez CLUDO rozwiązanie OneContact jest ulokowane na naszej własnej infrastrukturze, rozproszonej w trzech polskich data center i spiętej ringiem światłowodów, gwarantując bezpieczeństwo danych i bezprzerwowe działanie. 

Wybrane Funkcjonalności

OneContact jest stworzony dla zmieniającego się świata i zachowań konsumentów. Poniższa lista jest poglądowym zestawem obszarów funkcjonalności oferowanych przez OneContact:

 • omni channel – w jednym interfejsie oraz wspólnym routingu i raportowaniu, obsługa wielu kanałów kontaktu:  telefon, e mail, chat, video, sms, messenger, WhatsApp, Facebook i czy Twitter.  Efektywnie połącz obsługę klienta z kampaniami wychodzącymi.
 • inteligent routing – buduj uniwersalne zasady oparte o stany kolejek, umiejętności konsultantów, czas oczekiwania w kolejce i wiele innych czynników by twój contact center w każdej sytuacji automatycznie optymalizował service level na różnych infoliniach i w różnych kanałach kontaktu. 
 • outbound – prowadź kampanie w trybie manualnym, preview, power/progressive i najlepszy na rynku predictive z możliwością skrócenia czasu pomiędzy połączeniami nawet do 3,6 sekundy.  Wszystkie tryby mogą być wspierane systemem ai AMD wykrywania poczty głosowej z najwyższą na rynku skutecznością i brakiem false-positives. 
 • raportowanie – samodzielnie twórz wallboardy wyświetlające dane w czasie rzeczywistym, twórz raporty historyczne w aplikacji lub skorzystaj z pasujących twojej firmie metod pobierania danych i raportowania:  kostki OLAP, ElasticSearch, szyna danych. 
 • nagrywanie głosu i ekranów – wybierz czy chcesz przechowywać nagrania miesiąc, rok, 3 lub 5 lat lub pobrać je na własne zasoby serwerowe.  
 • ivr i self service – twórz IVRy wspierające samodzielną obsługę, automatyzuj kampanie badania satysfakcji, łącz płynnie z systemami transakcyjnymi i botami głosowymi. 

Architektura

Cludo Private Cloud jest rezultatem 7 lat rozwoju naszej infrastruktury serwerowej, sieciowej i telekomunikacyjnej.  Trzy data centers połączone ringiem światłowodów (DWDM RING), systemy są ”load balanced” pomiędzy dwoma data centers (RPO 0 minut) oraz RPO 15 minut w trzecim zapasowym data center.

By zapewnić jakość i stabilność naszych usług telekomunikacyjnych posiadamy punkty styku z sieciami T-mobile, Play, Netia, Voxbone i Tata Communications.

Moduły wspierające

W zależności od specyficznych potrzeb Contact Center twojej firmy oferujemy dodatkowe moduły wspierające kontrolę jakości, szkolenia, optymalizację grafiku lub motywację konsultantów.  Przy decyzji o wyborze rozwiązania OneContact będziesz miał pewność możliwości ciągłego rozwoju twojego Contact Center.

Quality Monitoring

Workforce Optimisation

Gamification

Routing oparty na umiejętnościach

Scripting

Interaction Hub

Co-browsing

Integracje

By zapewnić sprawne działanie Contact Center niezbędna jest głęboka integracja z systemami CRM i innym systemami transakcyjnymi. OneContact posiada gotową, głęboką integracje z następującymi systemami:

 • Salesforce.
 • MS Dynamics.
 • Sugar CRM.
 • Zen Desk.
 • Atmosfera.

„Naszym celem jest, aby oprogramowanie call center, które dostarczamy dzisiaj, było równie dopasowane do potrzeb klientów za rok, za pięć jak i za dziesięć lat.”

Aleksander Wierciński, Cludo CEO


Płać mniej za więcej funkcjonalności wirtualnego Call Center w chmurze

Zintegrowany ekosystem Collab ConeContact dąży do poprawy jakości obsługi klienta i skuteczności działań sprzedażowych Contact Center przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Ważnym elementem jest utrzymanie zaangażowania i zmniejszenia rotacji pracowników. Oparta o własne serwery i sprzęt sieciowy, infratruktura Cludo jest lokalnie oraz geograficzne redundantna i rozproszona na dziesiątki serwerów w trzech data centers połączonych redundantnym ringiem Ethernetowym.

  • wiele kanałów kontaktu (telefon, email, czat, video, social media)
  • pełna kontrola wydajności oprogramowania call center i pracy konsultantów dzięki możliwości dowolnego zaprojektowania raportów
  • łatwiejsze pozyskiwanie pracowników dzięki możliwości pracy zdalnej
  • możliwość outsourcowania części procesów CC przy zachowaniu spójności własnego systemu CC
  • łatwa integracja z wewnętrznymi systemami (np. CRM)
  • znacząca optymalizacja kosztów obsługi ruchu przychodzącego i wychodzącego przy zachowaniu wysokiej jakości usługi
  • Predictive Dialer pozwala na automatyczne wybieranie numerów dzięki czemu zwiększasz efektywność działań sprzedaży czy windykacyjnych.

Kluczowym partnerem technologicznym Cludo jest firma Collab, określona przez Instytut Gartnera jako „Wizjoner” w obszarze rozwiązań Contact Center. Collab jest częścią grupy zatrudniającej ponad 2000 pracowników z obrotami powyżej miliarda EUR i wdrożeniami na pięciu kontynentach. Dzięki współpracy z Collab, Cludo od 8 lat, oferuje dojrzałe i kompletne portfolio rozwiązań dla Contact Center.

Cludo dostarczane jest jako call center w chmurze, przy jednoczesnym dopasowaniu rozwiązań do specyficznych potrzeb twojego Contact Center. Zachowujemy korzyści chmury bez potrzeby kompromisów funkcjonalnych, możliwości integracji i bezpieczeństwa.

Pozostałe funkcjonalności

WIELOKANAŁOWOŚĆ
Obsługuj klientów w zintegrowanych kanałach komunikacji: Voice, SMS, Czat, Mail, Video, Social Media.


APLIKACJA AGENTA
Program call center pozwala korzystać z aplikacji z dowolnego miejsca za pośrednictwem przeglądarki internetowej.


OUTBOUND
Dzięki Predictive Dialer wykonujesz więcej interakcji w krótszym czasie. Wybierz strategię wydzwaniania dopasowaną do twoich potrzeb (Preview, Power i Predictive).


INBOUND
Zwiększaj efektywność. Odbieraj interakcje i dystrybuuj je zgodnie z wcześniej ustalonymi zasadami, bezpośrednio do dostępnych agentów.


INTEGRACJA
Możesz łatwo zintegrować program contact center z zewnętrznymi aplikacjami Salesforce, Microsoft Dynamics 365, MS Lync, SIP, Web Services, Big Data czy .NET.


NAGRYWANIE ROZMÓW
Zapisz wszystkie interakcje w systemie contact center. Zintegrowane nagrywanie komunikacji audio i ekranu z aplikacji agenta (mail, czat, social media, skrypty).


INTELIGENTNY ROUTING
Interakcje rozdzielane są automatycznie do odpowiednio wykwalifikowanych agentów. Podnosi się poziom satysfakcji klienta wynikający z wyższej jakości obsługi.


MONITORING
W pełni kontrolujesz program contact center oraz zachowania konsultantów dzięki elastycznemu systemowi monitorowania danych w czasie rzeczywistym.


KONTROLA JAKOŚCI
Którzy konsultanci są najlepsi do wykonania zadania? Oprogramowanie call center pozwala analizować zachowania agentów, oceniać ich kwalifikacje i umiejętności.


IVR
Twoi klienci nie stoją w długich kolejkach czekając na połączenie z konsultantem. Samoobsługowe menu z funkcjonalnościami dostosowanymi do potrzeb klientów, dostępne 24/7.


RAPORTY NA ŻYWO
Generowanie raportów odbywa się w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możesz od razu dostosować program call center do zmian zachowań klientów.


GRYWALIZACJA
Motywacja pracowników wzrasta, obniża się współczynnik retencji, poprawiają się indywidualne i zbiorowe umiejętności członków zespołu. To główne cele realizowane panelem grywalizacji.

Zobacz również

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli szukasz rozwiązań na dziś, ale wiesz, że bez ewolucji szybko staną się rozwiązaniami na wczoraj - odezwij się do nas. Poznaj bliżej nasze rozwiązania i filozofię.

Napisz do nas!