Telecommunication Platform Engineer

Jesteśmy ekspertami od rozwiązań omnichannel contact center dostarczanych w modelu SaaS, a prościej – chmury. Od 9 lat pomagamy naszym klientom wybrać najlepsze dla nich rozwiązanie, dopasować go do ich unikalnych potrzeb, wdrożyć i rozpocząć proces jego ewolucji.

Z systemów dostarczonych przez Cludo każdego dnia korzysta ponad 4000 konsultantów, którzy realizują zadania związane z obsługą klienta, sprzedażą oraz windykacją. Posiadamy własną infrastrukturę ulokowaną w 3 data centers. Korzystamy także z MS Azure, AWS, GCP.

Równie ważni jak klienci są dla nas nasi współpracownicy. Zbudowaliśmy zgrany 50 osobowy zespół inżynierów, programistów, ekspertów Contact Center. To dzięki ich wiedzy i dedykacji Cludo zdobyło niepodważalną rynkową renomę.

TELECOMMUNICATION PLATFORM ENGINEER

Szukamy inżyniera, który chciałby rozwijać się w obszarze kompleksowych integracji rozwiązań telekomunikacyjnych i Contact Center. Zajmować się analizowaniem technicznych aspektów potrzeb klienta, dobieraniem rozwiązań, opracowaniem koncepcji developmentu, połączenia sieci i integracji z aplikacjami Klienta. Pracować z wieloma rozwiązaniami Contact Center (Genesys Cloud, OneContact, Nubitalk), poznawać aspekty infrastruktury Cludo Private Cloud, AWS i Azure.

Do pracy niezbędne są:

• Doświadczenie w obsłudze systemu audio (call center, pbx) w technologii IP/VoIP/SIP/WebRTC
• Podstawowa znajomość w zakresie budowania skryptów (jeden z Javascript, bash, perl, php lub inne z tego zakresu)
• Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych na poziomie (jeden z CCNA/JNCIA/MTCNA itp…)
• Doświadczenie w integracji różnych systemów IT ( jeden z WebService, SOAP, szyny zdarzeń etc…)

Mile widziane:

• Znajomość systemu i/lub zagadnień występujących Contact Center • Doświadczenie w utrzymaniu/rozwijaniu/projekcie aplikacji biznesowej (np email, chat, crm, erp)
• Budowanie zapytań dla jednej z (wybranych) relacyjnych baz danych SQL (poziom JOIN/UNION)
• Technologie chmurowe (jedna z AWS, GCP, AZURE)

Zadania:

• Dobór rozwiązań, przygotowanie koncepcji technicznej uruchomienia (integracja, sieć, development)
• Udział w uruchomieniu, konfiguracja, testy, szkolenia, współpraca z Klientem i zespołami Cludo
• Analiza techniczna, testy nowych rozwiązań, inicjatywa w znalezieniu nowych rozwiązań
• Tworzenie wiki uruchomionego rozwiązania i jego utrzymanie wraz z rozwojem
• Wsparcie przy awariach, nieszablonowych problemach
• Dbanie o jakość dostarczanego rozwiązania i inicjatywa w jego ulepszaniu
• Inicjatywa w lepszej organizacji Cludo, strategii, indywidualnym rozwoju

Proces rekrutacji

Etap I
Po złożeniu aplikacji skontaktujemy się z Tobą celem umówienia rozmowy telefonicznej. Zarezerwuj dla nas do 1,5h czasu na tę rozmowę. W przeciągu 7 dni otrzymasz od nas informację zwrotną czy kontynuujemy proces czy na tym dziękujemy Ci za poświęcony czas.

Etap II
Rozmowa face to face z osobą decyzyjną. Zapraszamy na ul. Grochowską w Warszawie lub zdalnie przed monitor komputera. Ty zdecyduj o formie.

Etap III
Podjęcie decyzji – do 2 tygodni od zakończenia etapu II.

Twój lider

Jeśli cenisz sobie jakość, profesjonalizm i dobrą komunikację to mamy dużo ze sobą wspólnego. Lubię poprawiać i usprawniać. Więcej info o mnie znajdziesz na moim LinkedIn.” Paweł Kocik.

Forma zatrudnienia

  • B2B
  • umowa zlecenie
  • umowa o pracę

Atmosfera

Około startupowa, mimo że startupem nie jesteśmy. Swobodna i przyjazna. U nas nie ma “panów” i “pań”. Brak dress code, oprócz szczególnych okoliczności i spotkań z klientami. Biuro mieści się w okolicy Soho Factory, w zasięgu kilku minut mamy mnóstwo fajnych kawiarni i klimatycznych barów. Jest w czym wybierać, a jeśli lubisz korzystać z publicznego transportu rowerowego to na naszym podwórku jest stacja Veturilo. (tak było przed i będzie po Covid :). Pracujemy zdalnie, ale jeśli masz dosyć siedzenia w domu, nasze biuro jest duże i przestrzenne. Zapraszamy.

Dodatkowe benefity

  • Stały dostęp do platform szkoleniowych Udemy/Plural Sight
  • Medicover lub Multisport
  • Opieka HearMe
  • Opcja pracy zdalnej z Cludo BeachHouse (Wyspy Kanaryjskie)

Wyślij CV na adres praca@cludo.pl

Kontakt

A może szukamy właśnie Ciebie?

Jeśli nie widzisz ogłoszenia na Twoje stanowisko, a mimo to uważasz, że powinniśmy porozmawiać, napisz do nas!

Napisz do nas!