Partnerzy

3CX dostarcza do CLUDO rozwiązania Unified Communications które są uzupełnieniem oferty CCaaS o rozwiązania komunikacji back-office zintegrowane z CLUDO Contact Center.
Microsoft dostarcza CLUDO rozwiązania baz danych oraz Business Intelligence.
Collab jest wiodącym europejskim dostawcą wielokanałowego systemu contact center OneContact CC oraz WFM OneContact WFO, w pełni zbudowanego w oparciu o architekturę IP i przygotowanego do modelu CCaaS.
Tata Communications jest wiodącym międzynarodowym operatorem telekomunikacyjnym. Dzięki współpracy z TATA CLUDO oferuje klientom najwyższej jakości połączenia międzynarodowe oraz zagraniczną numerację stacjonarną i komórkową.
CLUDO współpracuje z T-Mobile w zakresie kolokacji platformy, styków operatorskich, dostarczania łączy do klientów CLUDO jak i usług związanych z obsługą SMS i HD Voice.
Jacada Inc. od 20 lat dostarcza rozwiązania usprawniające obsługę klienta i procesy sprzedażowe w największych światowych firmach. CLUDO jest certyfikowanym partnerem Jacada w zakresie rozwiązań Jacada Agent Scripter oraz Jacada Visual IVR.
CLUDO współpracuje z Netia S.A. w zakresie kolokacji infrastruktury CLUDO, podłączania klientów łączami dedykowanymi oraz wymiany ruchu międzyoperatorskiego.
Lider rynku Data Center. Na wysoką jakość usług składa się najnowocześniejsza infrastruktura centrum danych i bogate, wieloletnie doświadczenie zespołu technicznego zdobyte przy obsłudze największych firm oraz instytucji państwowych.