Skrypter

Cludo Skrypter to oparte o Jacada Agent Scripting narzędzie pozwalające na pełną optymalizację i kontrolę procesów sprzedaży i obsługi klienta przy zachowaniu naturalnie brzmiącej rozmowy. Skrypter działa zarówno z Cludo Contact Center jak i innymi wiodącymi systemami CC takimi jak Avaya, Genesys, Cisco czy Interactive Intelligence.

"Implementując Skrypter można liczyć na skrócenie czasu szkolenia konsultantów nawet o 70%"
Krzysztof Niewidziajło, Cludo CSO.
Z Cludo Skrypter uzyskasz pełną optymalizację i kontrolę procesów sprzedaży przy zachowaniu naturalnie brzmiącej rozmowy. Skrypter zapewnia dodatkowe korzyści takie jak:
  • pełna kontrola i możliwość ciągłego ulepszania procesów sprzedażowych i obsługi klienta
  • redukcja eskalacji z pierwszej do drugiej linii wsparcia
  • zwiększenie liczby spraw załatwionych przy pierwszym kontakcie
  • zwiększenie efektywności sprzedaży dzięki ciągłym testom skuteczności
  • skrócenie średniego czasu trwania rozmowy z klientem
  • niższe koszty operacyjne, wyższa sprzedaż i wyższy service level
  • zmniejszenie liczby aplikacji z którymi pracuje konsultant
DRAG AND DROP
Drzewo interakcji i skrypty tworzone przy pomocy wygodnego i przejrzystego interfejsu graficznego stworzonego z myślą o ekspertach biznesowych contact center a nie specjalistach IT. Nawet złożone interakcje z systemami transakcyjnymi, raz stworzone, mogą być dowolnie wykorzystywane bez wiedzy programistycznej.
BOGATA BIBLIOTEKA WTYCZEK
CSA zawiera bogatą bibliotekę narzędzi umożliwiających błyskawiczne tworzenie złożonych elementów interakcji konsultanta z klientem. Elementy typu: punkty decyzyjne, kalendarze, podpowiedzi, zmienne jak i interfejsy integracyjne, umożliwiają tworzenie optymalnego środowiska pracy konsultanta.
POSUMOWANIE ROZMOWY
Po każdej rozmowie CSA wyświetli konsultantowi podsumowanie rozmowy umożliwiając łatwą automatyzację działań po interakcji (np. wysłanie email lub sms z poziomu skryptu) czy też wprowadzenie notatek w trybie After Call Work.
KONTROLA ZMIAN
Łatwość wprowadzania zmian przez użytkowników biznesowych nie może oznaczać chaosu i dowolności. Wbudowana metodologia sprawdzania, zatwierdzania i w razie potrzeb szybkiego powrotu do poprzedniej wersji, chroni przed wpadkami i gwarantuje pełną kontrolę nad procesem optymalizacji skryptu.
ZATRZYMAJ I WZNÓW
Contact Centers działają w realnym świecie gdzie rozmowy są rozłączane lub przerywane przez klientów. Opcja wstrzymania skryptu do momentu kolejnego kontaktu z klientem oszczędza czas zarówno konsultanta jak i klienta.
KLIENT WEB 2.0 I API
Po każdej rozmowie CSA wyświetli konsultantowi podsumowanie rozmowy umożliwiając łatwą automatyzację działań po interakcji (np. wysłanie email lub sms z poziomu skryptu) czy też wprowadzenie notatek w trybie After Call Work.
Broszura
Produktowa
Cennik
Usługi