Genesys Cloud

Kompleksowe rozwiązanie Contact Center osadzone na infrastrukturze AWS w modelu multi-tenant i mikro serwisów. Genesys Cloud jest platformą ciągłej innowacji, udostępnianej co tydzień i rozwijanej w podejściu najpierw API. Wybierz światowego lidera CCaaS  oraz doświadczenie CLUDO i wyprzedź konkurencję.

Dlaczego Genesys Cloud?

Funkcjonalnie kompletny system omni-channel Contact Center.

Rozwiązanie oferuje łatwo zarządzalny IVR, boty głosowe i chatboty. Obsługę kanałów digital (email, sms, social media).  Wspiera obsługę klienta poprzez co-browsing, call back oraz zintegrowaną historię interakcji klienta. Zwiększoną efektywność poprzez blending połączeń wychodzących i przychodzących.  Unifikację stanowisk CC z back office. Optymalizację grafika konsultantów w module WFM.  

Genesys Cloud zapewnia wiedzę i kontrolę do efektywnego zarządzania. 

W dobie rozproszenia pracowników oferowane przez Genesys Cloud narzędzia raportujące w czasie rzeczywistym oraz historycznym, nagrywanie rozmów i ekranów konsultantów, oraz moduł Quality Monitoring zapewnią wiedzę i kontrolę której szuka każdy manager Contact Center. Rozbuduj swój system call center do zaawansowanego poziomu i zacznij efektywne zarządzanie. 

Gwarantuje ciągły rozwój bez kosztownych upgradów.

Nowe, przetestowane funkcjonalności i ulepszenia, pojawiają się w cyklu tygodniowym bez wpływu na codzienną pracę Contact Center.  Obszar najszybszego rozwoju to automatyzacja i wykorzystanie AI do wsparcia pracy Contact Center. Wszystko w jednym rozwiązaniu.

Podejście “API first” gwarancja elastyczności i dopasowania do potrzeb. 

Każde Contact Center jest inne i większość klientów chce integrować Contact Center w różny sposób a także rozwijać własne rozwiązania. Genesys Cloud to gwarancja dostępu do każdej funkcjonalności poprzez udokumentowane API by maksymalnie przyspieszyć rozwój twojego oprogramowania.  

Rosnący ekosystem rozwiązań 

Genesys Cloud to największy i stale rosnący ekosystem rozwiązań budowanych na bazie otwartych APIs rozwiązania.  Zanim poniesiesz koszty rozwoju własnego oprogramowania sprawdź czy ktoś już tego nie stworzył. W większości przypadków okaże się że tak, obniżając twoje koszty i przyspieszając rozwój twojego Contact Center.

Skalowalna i stabilna architektura

Zaufaj najlepszej na rynku platformie Contact Center w chmurze. Tworzonej, testowanej i rozwijanej przez Interactive Intelligence i Genesys od 10 lat. Ponad 100 000 konsultantów przetestowało ją w praktyce i teraz jest gotowa na wdrożenie w Twojej firmie. Gwarantujemy:


Jest platformą muli-tenant wykorzystującą mikroserwisy i architekturę eventową z ciągłym rozwojem by zapewnić elastyczność, skalowalność i wydajność.


Przeprowadzono szeroko zakrojone zautomatyzowane testy jednostkowe i integracyjne w celu sprawdzenia wydajności poszczególnych komponentów i ich współpracy.


Ma inteligentną warstwę danych i publiczne interfejsy API do obsługi nowych połączeń między aplikacjami, dzięki czemu umożliwia integrację  krytycznych systemów.


Posiada uwierzytelnianie i spełnia najwyższe specyfikacje bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji o kliencie.

Genesys Cloud - bezpieczna platforma to spokojny sen

Wiedz, że Twoje dane są bezpieczne. Zespół ekspertów ds. Bezpieczeństwa i prywatności dba by chronić Cię przed zagrożeniami. Platforma Genesys Cloud utrzymuje silne szyfrowanie, logiczną izolację, rygorystyczne standardy bezpieczeństwa dla architektury multi-tenant i kluczowe certyfikaty branżowe, dzięki czemu możesz przestrzegać przepisów – bez względu na branżę lub lokalizację

Integracja z MS Dynamics

Dynamics Connector dla Genesys Cloud to gotowe rozwiązanie do zintegrowania wszystkich kanałów Genesys Cloud z Microsoft Dynamics za pomocą „Embeddable Framework”. To rozwiązanie pozwala osadzić Genesys Cloud w Dynamics, aby był zawsze widoczny i dostępny bez względu na interakcję zarządzaną przez agenta.

Dynamics Connector integruje rozwiązanie Genesys Cloud z Dynamics 365. Za pomocą jednego kliknięcia agenci contact center mogą uzyskiwać dostęp do danych relacji z klientami, a tym samym zapewniać bardziej świadome usługi, podejmować bardziej świadome decyzje, a ostatecznie zwiększyć wydajność agenta i zadowolenie klienta. Łącznik wykorzystuje dane połączeń, aby uzyskać dostęp do właściwych informacji Dynamics, czy to konta, kontaktu czy sprawy. Informacje można wizualizować za pomocą formularzy i widoków Dynamics. Informacje są szybko pobierane i obsługują agenta natychmiast po przypisaniu połączenia. W przypadku wychodzących kontaktów głosowych adapter oferuje możliwość wybierania numeru z formularza Dynamics i inicjowania za pomocą funkcji „kliknij, aby połączyć” za pośrednictwem widgetu Genesys Cloud. 

Genesys Cloud jest osadzony w Dynamics, więc jest zawsze widoczny i dostępny bez względu na interakcję zarządzaną przez agenta lub niezależnie od ekranu lub widoku Dynamics. Wieloma interakcjami można zarządzać zarówno w Genesys Cloud, jak i Dynamics.

Zobacz również

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli szukasz rozwiązań na dziś, ale wiesz, że bez ewolucji szybko staną się rozwiązaniami na wczoraj - odezwij się do nas. Poznaj bliżej nasze rozwiązania i filozofię.

Napisz do nas!