Integracje z Salesforce

Wdrażane przez nas systemy Contact Center: OneContact, GenesysCloud oraz Nubitalk posiadają głęboką, gotową, integrację z Salesforce.

Integracja Salesforce z OneContact

Jeżeli używasz lub planujesz użycie Salesforce w twojej firmie, porozmawiaj z nami na temat możliwości jego integracji z naszymi rozwiązaniami Contact Center. Nasza aplikacja agenta zostaje natywnie osadzona w aplikacji Salesforce łącząc dwa systemy w jeden i dając tobie pełną kontrolę nad obsługą klienta. 

Z naszej integracji Salesforce – OneContact korzystają takie firmy jak Heineken czy Wolters Kluwer Polska.

Korzyści

  • Większa wiedza konsultantów i sprawniejsza obsługa klientów.
  • Zwiększona efektywność kampanii wychodzących.
  • Łatwiejsze zarządzanie z kompletną historią interakcji.
  • Krótsze szkolenie konsultantów.

Wybrane funkcje integracji

Pojedynczy interfejs użytkownika z kontrolą połączeń.  Integracja OneContact z Salesforce uruchamia się automatycznie, gdy Twoi konsultanci otwierają Salesforce, minimalizując wsparcie IT i szkolenie agentów. Agent ma pełną kontrolę nad logowaniem, wylogowaniem, stanem gotowości, zamykaniem i zarządzaniem połączeniami – wszystko z poziomu aplikacji Salesforce.

Pop up aby natychmiast zidentyfikować osoby dzwoniące, IVR i oznaczanie kolejek, a także wyszukiwanie interakcji przychodzących daje agentom pełny obraz tego, kto dzwoni i dlaczego. Możesz dopasować swoich klientów do agentów, oraz pokazać całą historię kontaktów przed odebraniem połączenia.

Bądź na bieżąco z produktywnością dzięki automatycznemu tworzeniu całej historii połączeń przychodzących i wychodzących, w tym daty i godziny połączenia, numeru telefonu klienta i imienia konsultanta.

Zwiększ efektywność konsultantów dzięki trybowi power lub predictive w kampaniach wychodzących  bezpośrednio z aplikacji Salesforce oraz automatycznemu tworzeniu historii i jednoprzyciskowemu kończeniu połączeń.

Poznaj wydajność swojego call center za naciśnięciem jednego przycisku. Od wydajności agenta po przestrzeganie umowy SLA w kolejce przychodzącej masz wszystkie statystyki na wyciągnięcie ręki.

Zobacz również

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli szukasz rozwiązań na dziś, ale wiesz, że bez ewolucji szybko staną się rozwiązaniami na wczoraj - odezwij się do nas. Poznaj bliżej nasze rozwiązania i filozofię.

Napisz do nas!